Praktické

Pokud už jste se rozhodli, nebo jste alespoň nalomení, je tu několik zcela světských a praktických informací:

Místo konání:
ZŠ Štáflova, Havlíčkův Brod, mapa zde:

http://mapy.cz/#!x=15.582174&y=49.604361&z=15&t=r&q=havlickuv%2520brod%2520nadrazi&qp=8.762473_47.570589_22.435396_51.658503_6&l=15&rp=m&m=9jR55xV4dwf5-gXKfb-g8Vfmc60FhgZZflHTQLeRZQAgq7MEg3LSbghyImN9NiRY

Popis cesty z nádraží:

Vyjdi z nádražní budovy a dej se rovně přímo za nosem (ulice, po které jdeš, se jmenuje Nádražní). Po pravé straně mineš autobusové nádraží a rohový obchod s potravinami. Půjdeš pořád dál Nádražní ulicí (rovně a do kopce, podél kolejí), dokud po levé straně nemineš velký most přes koleje (pozor, nepřecházej koleje, jen kolem toho mostu projdi!). Na první křižovatce za ním (u budovy Městské policie) zahneš doprava (stále Nádražní ulice).

Na další křižovatce (u zdravotního střediska) se dej doleva, stále ulicí Nádražní, až ke kruhovému objezdu. Projdi kolem Kostela svaté Kateřiny (po tvé pravici) po mostě přes řeku Sázavu a dej se ulicí Dolní, pořád rovně. Po levé straně budeš míjet obchodní středisko, dům U Kozlíčků apod. Ulice Dolní tě dovede až na náměstí.

Jdi pořád rovně, po pravé straně náměstí (po levé straně mineš Koudelovu kašnu a morový sloup). V pravém horním rohu uvidíš Kostel Nanebevzetí Panny Marie (obrovský, se zelenou střechou). Projdi kolem něj tak, aby byl po tvé pravé straně, a pokračuj pořád rovně (ulice Boženy Němcové). Mineš dvě ulice odbočující doleva, ale těch si něvšímej a jdi rovně, dokud nepotkáš křižovatku ve tvaru T. ZŠ Štáflova je přímo proti tobě :)

Termín:

12. – 14. 4 . 2019, Havlíčkův Brod

 Začátek v pátek cca v 19 hodin, konec v neděli cca ve 12.

Co si rozhodně nezapomeň:

spacák a karimatku – spát se bude na zemi a noci jsou chladné

přezutí a hrneček – brzy zjistíte, jak moc jsou důležité

zbytek ponecháváme na vaší zralé úvaze

kostýmová povinnost není, ale aktivitu v tomto směru nadšeně vítáme a někteří z nás táhnou i vlastním příkladem :)

Cena: 200 Kč / celý víkend – platí se až na místě

DŮLEŽITÉ:
Domesticon se odehrává na půdě školy, proto – kromě toho, že tak máte unikátní příležitost vrátit se na chvíli do dětských let – po dobu konání platí určitá pravidla. Mobily nám sice nikdo zabavovat nebude, a to ani při vyučování, ale platí zákaz alkoholu a kouření (a manipulace s ohněm obecně) a důraz na bezpečnost lidí i majetku.

Domácí zvířátka, prosíme, ponechte doma, děti doma nechávat nemusíte :) Pokud plánujete přivézt drobotinu, dejte nám vědět, můžeme se pokusit lépe tomu con uzpůsobit, mějte ovšem na paměti, že na děti se vztahují stejná pravidla jako na ostatní účastníky, za jejich životy, zdraví a případné škody jimi způsobené a také za jejich zábavu po celou dobu konání akce zodpovídají primárně rodiče, nikoli orgové.

Stejně tak vezměte v potaz, že zdravý, nerušený a vydatný spánek na conu nelze garantovat a hromadný charakter ubytování mu příliš nepřeje – tj. pokud potřebujete vy nebo vaše děti svých nerušených osm až dvanáct hodin a nejede přes to vlak, ve městě jsou možnosti pěkného soukromého ubytování.

Přihláška 

Přihlašovat se můžete nahoře vpravo v rohu, kde se můžete pokochat i seznamem účastníků. Přihlašujte se prosím nejpozději týden předem – potřebujeme znát co nejpřesnější čísla, abychom mohli zajistit dost místa na spaní, jídla a také abychom uzpůsobili program. Pokud jedete na Domesticon úplně poprvé, nezapomeňte vyplnit políčko „Jak jste se o nás dozvěděli“ – je to důležité kvůli propagaci. Díky :)

Pokud se vaše jméno v seznamu nezobrazí okamžitě a střelhbitě, nepropadejte panice, nepřihlašujte se znovu a po čase seznam zkontrolujte. Kdybyste se v něm náhodou nezaskvěli ani do 24 hodin po přihlášení, napište nám e-mail.

Kontakt: domesticon -at- seznam.cz

Další věci, které by vás mohly zajímat, ale nejsou tady, možná najdete zde: Otázky a odpovědi.